נגריית עציון

מאמרים

פוסטים אחרונים

יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

3 סיבות טובות לשימוש בשירותי מחסן עצים

סיבות לשימוש במחסן עצים

אם עברה לכם איי פעם המחשבה – מדוע להשתמש בשירותי מחסן עצים בצפון? אז המאמר הנוכחי הוא בדיוק עבורכם ובו, אנחנו הולכים להציג בפניכם את כל הסיבות לשימוש במחסני עץ שמאחסנים בתוכם עצים מכל הסוגים ומכל רחבי העולם.

אז לפני שנתחיל, בואו ונגלה תחילה מהו בכלל מחסן עץ ואיפה משתמשים בו?

מחסן עצים בצפון – כל מה שחשוב לדעת

במחסני עצים משתמשים כדי לאחסן עצים בתנאים הדרושים ומכל הסוגים. יש עצים שזקוקים לאוורור יותר ויש כאלה שחייבים להסתיר אותם מתנאי לחות ובדיוק בשביל זה קיים מחסן עצים שבשונה ממחסן רגיל, מחסני העץ מגיעים עם תנאים מיוחדים שיודעים לשמור על כל סוגי העץ המיוחדים. בארץ ישנם מספר מחסני עץ ובדרך כלל משתמשים בהם נגריות שמכינות מהעצים ריהוט, כלים למטבח וישנם גם מחסנים שמאחסנים בתוכם עצים מיוחדים להסקה.

מדוע כדאי להשתמש בשירות מחסני עצים?

קיימות 3 סיבות מרכזיות לשימוש במחסני עצים, והן:

1. אם אתם מעוניינים להזמין הזמנה מיוחדת מנגריה אשר תבוצע באמצעות עץ מיוחד שאתם רוצים בחלל הבית שלכם או במשרדים – שירותי מחסן עצים יכולים להיות עבורכם הדבר המתאים ביותר! עץ מיוחד דרוש עבור אי למטבח מעץ לדוגמה, ארונות אחסון, פריטים שונים לגינה ועוד.

2. אם ממש לפני זמן מסוים עיצבתם פריטים שונים לבית ואתם מעוניינים לאחסן עץ ייחודי לפריטים הבאים שתצטרכו – שירותי מחסן עצים יכולים להתאים עבורכם במיוחד! כי אם לא מחזיקים את העץ בתנאים המתאימים, יכול מאוד להיות שהוא יקבל נזק.

3. מחסני עצים ששומרים על העץ מפני תנאי מזג אוויר ממש קשים. ישנן תקופות מאוד קיצוניות של מזג האוויר – תקופות שבהן קר מאוד למשך מספר ימים או שבועות אפילו ותקופות ממש חמות שיכולות בקלות רבה להזיק לכל סוגי העצים המאוחסנים. מחסן עצים מיוחד ישמור על העצים גם בתקופות הקשות ביותר שיש.

פלטה ולכן, במקרים הללו פלטה מלבנית תתאים דווקא לשימוש הרבה יותר מאשר פלטת עץ עגולה. פלטה מרובעת לעומת זאת, יכולה להתאים דווקא לחיתוך סלטים, בעוד שכל גבעולי העלים, והירקות ברובם מגיעים בצורות מוארכות יותר ועל כן, יהיה מאוד נוח להשתמש בפלטה המרובעת לחיתוך כל סוגי הירקות והפירות השונים.

אי למטבח מעץ

אחד הטרנדים המיוחדים ביותר של המאה ה-21 זה מטבח מעץ ואנשים רבים מצרפים גם אי למטבח מעץ שהופך את המטבח לדקורטיבי יותר עם אפשרות לישיבה ולאכילה של דיירי הבית. אי למטבח מעץ יכול גם לשמש כמקום אחסון נוסף במטבח וניתן גם להשתמש בו כמשטח עבודה והכנת אוכל.
כל מי שיש לו אי למטבח בבית, יודע בוודאות עד כמה נוח השימוש באי מטבח ושניתן לתכנן אותו בדיוק על פי הגודל המתאים עבורכם ולבחור אם לתכנן בו מקומות אחסון.

מחסן לעצים

נגריית עציון – שירותי מחסן עצים בצפון

אנחנו בנגריית עציון ערוכים לספק עבורכם את כל העיצובים המיוחדים ביותר שניתן לעשות מעצים משובחים בכל הסוגים והגדלים. הנגרייה שלנו פועלת כבר שנים רבות ומייצרת פתרונות הן למגזר הפרטי והעסקי כאחד בעוד שאצלנו אתם תוכלו לייצר את כל הפלטות המרשימות והאיכותיות ביותר

דילוג לתוכן