נגריית עציון

מאמרים

פוסטים אחרונים

יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

פלטת עץ לשולחן – כל סוגי הפלטות שקיימים כיום

בוצ'רים למכירה

מחפשים פלטת עץ איכותית לשולחן שלכם? פלטות מקצועיות לחיתוך הבשר בכל הגדלים והצורות? לנו יש את הפתרון עבורכם! נגריית עציון הינה נגרייה מקצועית שמייצרת פתרונות שונים מסוגי העץ האיכותיים ביותר שקיימים היום בשוק. יחד איתנו, אתם תוכלו לייצר כל פלטת עץ לשולחן שתרצו, ולא משנה אם אתם זקוקים לבוצ'ר איכותי למטבח, בוצ'ר בלוק, בוצ'רים למכירה בכל הסוגים והגדלים – את כל זה אתם תוכלו לקבל אצלנו בנגריית עציון!

לא פשוט למצוא את הפלטה האיכותית והמתאימה ביותר לתנאי הגודל שאתם רוצים, זאת בדיוק הסיבה שאם רוצים להתחדש בפריט מיוחד ואיכותי לבית, כדאי לגשת למקצוענים שיבנו עבורכם את הפריט הזה מאפס.

פלטת עץ לשולחן – כל הסוגים

כנראה שכבר יצא לכם לבדוק באינטרנט אודות פלטות עץ שונות שקיימות כיום בשוק, והאמת שיש הרבה מאוד סוגים שאת כולם אנחנו מכינים בנגריית עציון. פלטות עגולות, מרובעות, בוצ'ר למטבח ועוד הרבה סוגים שונים שיכולים לשמש אתכם לשימוש יומיומי ולא בהכרח שכל הפלטות יהיו גם קרשי חיתוך, ויכול מאוד להיות אפילו שאתם מעוניינים בפלטה איכותית ואלגנטית בצורה מאוד לא סטנדרטית שגם את זה אנחנו מספקים.

פלטת עץ עגולה/ מרובעת/ מלבנית

פלטות עץ מגיעות לרוב בשלושה אופנים שונים – פלטת עץ עגולה שיכולה לשמש אותנו להרבה מאוד שימושים כמו חיתוך סלט למשל או אפילו חיתוך בשר אבל לא בהכרח שיהיה לכם תמיד נוח לחתוך על פלטת עץ ועוד בעיקר כשיש לכם נתחים ארוכים שמרבית העובי שלכם ממוקם דווקא בצידי הפלטה ולכן, במקרים הללו פלטה מלבנית תתאים דווקא לשימוש הרבה יותר מאשר פלטת עץ עגולה. פלטה מרובעת לעומת זאת, יכולה להתאים דווקא לחיתוך סלטים, בעוד שכל גבעולי העלים, והירקות ברובם מגיעים בצורות מוארכות יותר ועל כן, יהיה מאוד נוח להשתמש בפלטה המרובעת לחיתוך כל סוגי הירקות והפירות השונים.

בוצ'ר למטבח

פלטה מיוחדת ביותר שמתאימה לנתחי הבשר המשובחים ביותר שתוכלו למצוא כיום בשוק הינה פלטת בוצ'ר למטבח, בעוד שבוצ'רים למכירה ניתן לאתר בכל מקום אבל לא בהכרח שיהיה מדובר בבוצ'ר מקצועי כי את הבו'צר מכינים בשיטת הדבקת סיבים מאוד מיוחדת שיוצרת משטח עץ איכותי ואמין לשימוש לטווח זמן ארוך, וכשאנחנו מציינים את המונח "אמין", חשוב לנו להדגיש כי בוצ'ר בלוק לא מקצועי יכול להרוס את הסכין שלכם עם הזמן.

פלטת עץ ליופי

הסוג השלישי והמיוחד ביותר של פלטות עץ שאתם תוכלו להזמין בכל נגריה מקצועית הינה פלטת עץ בסגנון מיוחד עבור דקורציה או הגשה מיוחדת. לא בהכרח שיהיה מדובר בפלטה שטוחה או פינות מעוגלות ויכול מאוד להיות אפילו שזו תהיה פלטה עמוקה עם קימורים שונים באמצע המשטח או בצדדיו.

מחסני עצים – נגריית עציון

גלריית עבודות עץ | איים מעוצבים - עיצוב רהיטים

אנחנו בנגריית עציון ערוכים לספק עבורכם את כל העיצובים המיוחדים ביותר שניתן לעשות מעצים משובחים בכל הסוגים והגדלים. הנגרייה שלנו פועלת כבר שנים רבות ומייצרת פתרונות הן למגזר הפרטי והעסקי כאחד בעוד שאצלנו אתם תוכלו לייצר את כל הפלטות המרשימות והאיכותיות ביותר

דילוג לתוכן