נגריית עציון

מאמרים

פוסטים אחרונים

יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

עצים לנגרות – אילו סוגים קיימים?

בעולם שלנו, קיימים הרבה סוגים של עצים לנגרות ובניית רהיטים, והיום אנחנו הולכים לדבר על כל אחד מהם, מהו צבעם? ובאיזה מרקמים מגיעים סוגי העץ הנפוצים ביותר בשוק הישראלי.

את כל המידע החשוב הזה תוכלו למצוא במאמר הנוכחי.

עצים לנגרות portrait-happy-handsome-carpenter

איך בוחרים עץ לנגרות?

בין אם החלטתם לעבור לבית חדש או שאתם מעוניינים להחליף את הריהוט בחדר שלכם – פתרונות נגרות נועדו בכדי ליצור עבורכם את סוג ההזמנה שסביר להניח שלא תמצאו בשוק חנויות הריהוט (וגם אם תמצאו – לא בטוח שהאיכות בחנויות השונות תהיה מקצועית ביותר בדומה לנגריה). כאשר אנחנו נרצה לבחור עץ לבניית רהיטים, אנחנו נתמקד בצבעו של העץ, בחוזקו לאורך טווח זמן ארוך וממושך, במשקלו ודרגת הקושי שלו. ישנם עצים אשר גמישותם רבה יותר ואילו ישנם עצים קשיחים שמהם יהיה יותר קשה לייצר את הצורה המועדפת של הפריט שלכם – ולכן כאשר אנחנו נבחר לייצר פריט ריהוט מעץ, אנחנו נסתמך על כל הפרמטרים הללו.

אילו סוגי עצים קיימים?

קיימים מגוון רחב של עצים שונים גם בישראל וגם בכל רחבי העולם, שניתן אף להזמינם וליצור מהם את פריט העץ המועדף. עצים משתנים לסוגם וישנם עצים שניתנים לגילוף מהיר, כאלה שניתן לצבוע אותם במהירות ובקלות ועצים יוקרתיים עם מראה מסוגנן. וכאשר הנגר יבחר יחד איתכם את סוג העץ המועדף, הוא יצטרך לוודא את סוג העץ המתאים ביותר לצורכי עבודה.

עצים מתועשים

העץ המתועש נחשב לסוג העץ הנפוץ ביותר לצורכי ריהוט והנגריות השונות. ועשוי מכבישה מיוחדת יחד עם חומרי הדבקה שיוצרות עץ נוח לעבודה קלה ופשוטה.

MDF (סיבית)

קיימים שני סוגים שונים לעצי הסיבית: חשופה ומצופה, בעוד שעצי הסיבית נחשבים לזולים באופן משמעותי אך גם לפחות עמידים בפני רטיבות

עץ לבוד

נחשב ליקר ולאיכותי ביותר, ובנוי ממשטחי לוחות דקים ומודבקים האחד לשני.

לוח נגרים

לוח קורות אשר בנוי מקורותיו של עצים לבנים ומצופים בלוחות דקים אשר מתאימים לצורכי בניית ארונות ודלתות.

עצים לנגרים wood-desks-new-bookshelf-good-hands (1)

אילו עצים טבעיים קיימים לצורכי נגרות?

אם אתם מחפשים רהיטים מרשימים וייחודיים ביותר, הרי שמומלץ עבורכם לפנות אל סוגי העץ הטבעי.

עץ האורן

אחד מסוגי העץ הרכים, ונחשב לסוג העיקרי שיתאים עבור תעשיית רהיטים שנועדו להרכבה עצמית (וזאת בשל רכותו). צבע עץ האורן מגיע בגווני שמנת וגווני חום- צהבהב, ומחירו של העץ נחשב לזול במיוחד.

עץ האגוז

אחד מסוגי העץ הקשים אשר משמשים את הנגרים לצורכי בניית רהיטים איכותיים ומיוחדים ביותר. כאשר צבעו של עץ האגוז הינו חום בינוני ומחירו נחשב לגבוה באופן משמעותי בשל האיכות המאסיבית של הרהיטים שניתן להפיק ממנו.

עץ האלון

אחד מסוגי העץ הקשים שקיימים אשר משמשים לצורך בניית רהיטים מעץ מלא, בעוד שישנו עץ אלון לבן ועץ אלון אדום, וניתן לזהותם באמצעות פסים בולטים במיוחד האופייניים לעץ האלון.

עץ הדובדבן

נחשב לסוג עץ קשה, בעוד שהדובדבן משמש את הנגרים לצורך בניית רהיטים מסטנדרט איכות הגבוה במיוחד. כאשר, צבעו של עץ הדובדבן מגיע בצבע חום בהיר ועד לצבע חום אדמדם.

עצים לנגרות בנגריית עציון

אצלנו בנגריית עציון, אתם תוכלו לאתר את מחירון העצים לנגרות מהמשתלמים ביותר בכל רחבי אזור הצפון. מגוון רחב וענק של סוגי עצים לנגרות מחכים לכם בנגריית עציון אשר מוכנה להכין עבורכם את הפריט המושלם ביותר לעיצוב חלל הבית או המשרד. 

דילוג לתוכן