נגריית עציון

מאמרים

פוסטים אחרונים

יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

עצים להסקה למכירה

עצים להסקה למכירה

מהם עצים להסקה? ומה חשוב לבדוק כאשר בוחרים בעצי הסקה לבית ?  על כל השאלות הללו ועוד לפניכם.

עצים להסקה מאמר fishermen-having-well-deserved-break

עץ להסקה - הגדרה

מדובר בסוגי עצים אשר מאוחסנים ומוכנים באופן מקצועי ומיוחד בשביל שיוכלו להישרף באופן מהיר באח הביתי. חימום הבית באמצעות תנור היה קיים מאז ומעולם ומקורו במיוחד מארצות הקרות ביותר במדינות הצפוניות. הטרנד הנ"ל הגיע לישראל כבר לפני שנים רבות ומשמש בעיקר את תושבי הצפון והערים הגבוהות, כמו חיפה לחימום הבית.

היתרון בשימוש בעצי הסקה הוא, שהם דואגים לחמם את הבית באופן מהיר ולשמור על חום המבנה לאורך זמן ארוך וממושך. עצי הסקה הם לא סתם עצים שנחתכו והגיעו לידי האדם, אלא שמדובר בתהליך מיוחד של בחירת וכריתת עצים יבשים  שיגרום לעצים להידחס ולהפוך ליבשים במיוחד כדי שניתן יהיה להבעיר את האש באופן מהיר ביותר באמצעותם. ואילו, עצים רטובים או עצים שאינם דחוסים, לא ישמרו על האש בוערת באופן תמידי ולכן, לא יחממו את הבית באופן יעיל.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים בעצים להסקה בצפון?

החשיבות בבחירת עצי הסקה איכותיים ומשובחים ביותר, כאלה שלא רק ידאגו לחמם עבורכם את הבית אלא גם להשריש בכל המקומות את הניחוח המיוחד של עץ ההסקה. עץ להסקה עם ריח מקסים אשר ישמור על הבית שלכם חמים ונעים בכל זמן ובכל עת. עצים להסקה בצפון ניתן למצוא בכל מקום צפוני, אבל לא כמו עם חבר שדואגת לספק ללקוחותיה את מגוון הרחב של העצים המרשימים ביותר והרי שזהו, עץ אלון להסקת הבית או חלל פתוח, שיהפוך למקום חמים ונעים בעת החורף הקר. עצים להסקה בצפון הארץ חשובים לכל תושבי האזור הצפוניים של מדינת ישראל שמחפשים פתרונות לחימום הבית באמצעות עצי הסקה. כאשר מחסן העצים נמצא בקרבת הבית שלכם, אין חשש לדעת באופן תמידי כי גם אם נגמרו לכם העצים להסקה – אתם תוכלו להשיג אותם בקלות ובמהירות יתרה.

מהו עץ דחוס? ומהם יתרונותיו?

ממש כשמם, העצים הדחוסים הם עצים מיוחדים שדחוסים בכל מוקד שלהם והסיבה לכך היא, שמדובר בחומר דליק שחייב להיות רציף בכדי לשמור על שריפה עקבית ומתמשכת. את העצים הדחוסים לרוב ייצרו בתהליכים מיוחדים עוד לפני שהם יגיעו לצרכן ובכך תבטיח לכל האנשים שרוצים לחמם את הבית באמצעות עצי הסקה, לדליקה מהירה ומתמשכת לאורך זמן ששומרת על חום האש. חשוב לדעת שעצים דחוסים מגיעים בצורות ואופנים שונים וכן גם עשויים ממגוון רחב של סוגי עצים, ולכן כאשר אתם בוחרים מחסן עצים שיספק עבורכם עץ דחוס להסקה, מומלץ לוודא שמקורו של העץ הוא ממקום אמין ונבדק שלא חלילה תקבלו עצים שלא יתאימו עבורכם ולא תהיו מרוצים.

wide-shot-park-with-firepit-sandbox-surrounded-by-plants-trees (2)

עצים להסקה עם נגריית עציון

אם אתם מחפשים את החברה האמינה והמקצועית ביותר לעצים להסקה או בית עסק מקצועי שידע להמליץ לכם על סוג העץ המועדף והמתאים לחימום הבית שלכם, הרי שאצלנו בנגריית עציון אנחנו מציעים לכם את התנאים המתאימים והמבטיחים ביותר לכל סוגי עצים עצים להסקה בצפון במחירים המשתלמים והאטרקטיביים ביותר. 

הנגרייה שלנו מכרה עצים לאלפי לקוחות מרוצים וממליצים. אנחנו כאן כדי לחמם לכם את הבית ולדאוג שהחימום יהיה מקסימלי איכותי ויעיל

דילוג לתוכן