נגריית עציון

מאמרים

פוסטים אחרונים

יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

עבודות עץ מיוחדות

עבודות עץ מיוחדות

אין דבר יותר מיוחד מאשר פריטים קטנים ומיוחדים שעשויים מעץ. תיבות עץ מפוסלות ויוקרתיות, פסלים מעצים משובחים וגילופים, עבודות עץ מיוחדות לגינה ועוד

אבל מה אם הייתם רוצים שייצרו עבורכם עבודות עץ בהתאמה אישית פריט ריהוט שהוא פרי דמיונכם בלבד, ואין כזה דבר בעולם או שלפחות לא יצא לכם למצוא. במיוחד בשביל זה מפעילה נגריית עציון את שירותיה המקצועיים שמעניקים לכל הלקוחות את ההזדמנות לעצב רהיטים מעץ בהתאמה אישית.

עבודות עץ מיוחדות מאמר woodworker-using-clamp-wooden-board (1)

עבודות עץ מיוחדות - אילו ניתן לייצר?

עבודות עץ לגינה

בדרך כלל, עבודות עץ מיוחדות יהיו אלמנטים של דקוראציה, כך למשל אם אתם מעוניינים ליצור מראה כפרי בחלל הגינה שלכם או המרפסת, אזי ספסל מעוצב או כיסא עץ, תשתלב באופן מושלם. לכן אם אינכם מצליחים למצוא את העיצוב והגודל המתאימים בחנויות השונות המתאים, הרי שנגריה מקצועית בהחלט תוכל לעזור לכם לייצר את הפריט הייחודי.

בנוסף, ניתן גם לבנות מטבחים וריהוט למטבח בעיצוב אישי אשר לא קיים בשום מקום אחר. שולחנות עגולים, מרובעים, בגדלים ובצורות לא סטנדרטיים, פינות ישיבה מעץ, כסאות עץ, נדנדות עץ ועוד פריטים נוספים שאת כולם ניתן למקם בגינה שלכם.

עבודות מעץ כחלק מעיצוב פנים

רהיטים מעץ ישתלבו באופן מושלם בפנים הבית. במיוחד אם מדובר בארונות, מזנונים, שידות עץ, מיטת עץ ושולחנות אוכל המיוצרים מסוג העץ ובעיצוב שאתם רוצים. רהיטי עץ בבית יוצרים אווירה שלווה וחמה.

עבודות עץ מיוחדות מאמר anonymous-craftsman-cutting-wooden-board (1)

עבודות עץ מיוחדות - נגריית עציון

אנחנו בנגריית עציון מציעים ללקוחותינו עבודות עץ מיוחדות. שנים רבות בתחום הנגרות הובילו אותנו לפיתוח שיטת עבודה מהירה ואיכותית ביותר שבמסגרתה אנחנו מפיחים לחיים רעיונות עיצוב מיוחדים של לקוחותינו.

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים שלכם ונציגנו ידאג ליצור קשר בהקדם.

דילוג לתוכן