נגריית עציון

מאמרים

פוסטים אחרונים

יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

מחסן עצים בחיפה

מחסן עצים בחיפה

איך בוחרים מחסן עצים בחיפה? ומה חשוב לדעת כאשר מחפשים מחסן עצים? על כל השאלות הללו אנחנו הולכים לענות לכם במאמר הנוכחי.

בטח רבים מכם לא דמיינו אפילו שקיימים מחסני עצים בכל רחבי הארץ. העובדה הזאת נעוצה בכך שאת העצים שמייבאים לצורכי בנייה ועיצוב ריהוט, צריך לשמור בתנאים המתאימים בכדי למנוע נזק כתוצאה מרטיבות או מזוחלים וג'וקים שונים. בדרך כלל העצים מגיעים למחסן עצים מיובשים וארוזים כבר עם סגירה מיוחדת. אבל, בכדי לשמור על מרקם נכון ומתאים של העצים לצורכי בניה ועיצוב, חשוב לאחסנם בתנאים המתאימים.

מחסן עצים בחיפה מאמר woodworker-checking-frame-piece-while-working-carpentry-workshop (1)

עצים למכירה בחיפה והקריות

אם לאחרונה יצא לכם לחפש "היכן ניתן לרכוש עצים בחיפה?" הרי שאצלנו בנגריית עציון, בהחלט תוכלו למצוא את סוגי העצים למכירה המתאימים לכם. חשוב לציין כי במחסן עצים צריכים להתקיים התנאים הנכונים לכל סוג עץ בנפרד. ישנם עצים שזקוקים לטמפרטורה מסויימת בכדי לשמור על מרקמם יבש, ואילו שיש עצים שיעדיפו תנאי מזג אוויר קרים יותר. כאשר בוחרים עצים למכירה, חשוב לוודא מהיכן הגיעו העצים וכיצד הם נארזו לפני ההגעה לישראל.

קיימים יבואני עצים רבים בישראל, ועל כן, כאשר אתם תרצו לברר על עצים למכירה או לחפש מחסן עצים, מומלץ לבדוק מול יבואנים שונים את כלל פרטי האחסון וההגעה עוד לפני הרכישה.

איך בוחרים עצים למכירה?

אולי השאלה החשובה יותר שצריך לשאול היא למה אתם צריכים את העצים?

ישנם אנשים שזקוקים לעצים לצורכי בניה ואחרים יצטרכו עצים לעיצוב עבודות יד.

שאלה הנוספת חשובה גם היא: "איזה סוג עץ למכירה אתם מחפשים?". חשוב להבין שקיימים מאות סוגי עצים בכל רחבי העולם, ולא כל העצים מגיעים במרקמים אחידים המתאימים לכל מטרה. בחרו קודם כל את סוג העץ המתאים ביותר עבורכם ורק אז, אתם תוכלו לקבוע , מה כדאי לכם להכין מהעץ הנ"ל.

חשוב לבחור עצים לפי רמת הקשיחות שלהם, עצי אלון, דובדבן ואורן נחשבים לסוגי עצים קשיחים יותר וזולים יותר. ככה שהם מתאימים לצורכי בניה ועיצוב חלל הבית.

מחסן עצים בחיפה מאמר wooden-boards-are-stacked-sawmill-carpentry-shop-drying-marketing-wood (1)

מחסן עצים בחיפה - נגריית עציון

אצלנו בנגרית עציון, אתם תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי העצים לבנייה ועיצוב חלל הבית והמשרד. הנגרייה שלנו מתמחה בעיצוב ובנית ריהוט מותאם אישית, כזה שאתם לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. אנחנו מציעים לכם שירותי עיצוב רהיטים וחללי מטבח מעץ איכותי ונבחר שאנחנו דואגים לאחסן ולייבא מהספקים המקצועיים ביותר. אם אתם זקוקים לשירותי נגר מקצועי ברחבי חיפה והצפון, אנחנו כאן בשביל לעזור לכם. נגריית עציון שתפתח עבורכם סוגים שונים של רהיטים, ארונות עץ, מטבחים ומדפים.

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת הכרות ושיחה, שבה נוכל לתאם ציפיות לגבי הפריט המיוחד שאתם רוצים לעצב.

דילוג לתוכן