נגריית עציון

מאמרים

פוסטים אחרונים

יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

מחסן עצים בצפון – האם חיפשתם ? 

מחסן עצים בצפון

אם אתם מחפשים מחסן עצים בצפון שיספק עבורכם את מגוון הרחב והעשיר של כלל סוגי העצים האיכותיים ביותר המיועדים לבניית ריהוט, הרי שאנחנו בנגריית עציון מזמינים אתכם להתרשם ממחסן העצים שלנו.

חשוב לציין, שלמצוא עצים איכותיים אשר נשמרים ומאוחסנים באופן מדויק וקפדני, זהו לא דבר כל כך פשוט – והרי שכדי שהעצים שלכם יגיעו כעצים המתאימים לבנייה ולעיצוב, צריך לדעת את מקור ההזמנה ולבדוק את הזמנת העצים שתגיע. אין ספק שאת העבודה הזאת מבצעים אנשים מקצועיים בנגרות הרואים בכל יום ביומו את הלקוחות שלהם בוחרים בעצים האיכותיים ביותר לכל סוגי הרהיטים.

מחסן עצים בצפון specialist-uniform

מחפשים עץ איכותי ממקור אמין ובטוח?

אם אתם מחפשים את העץ האיכותי ביותר בחיפה ובצפון ברמת גימור גבוהה שיתאים לטווח שנים מרובות – הרי שמקומכם איתנו!

מצבו של העץ אשר נרכש לפרויקטים ולעבודות השונות מהווה מרכיב קריטי ביותר להצלחת מערך העבודה שתכננתם לעשות, וזאת בדיוק אחת הסיבות הטובות ביותר לבחור במחסן עצים איכותי של חברה אמינה שיש לה ניסיון רב שנים בבחירת סוגי העצים המתאימים ביותר לבנייה ולריהוט. 

לכל עבודה שתבחרו לעשות, כדאי ומומלץ לבחור את זן העץ בקפידה יתרה, ואכן לוודא שמדובר בסוג העץ המתאים ביותר. כמו כן, עץ איכותי צריך להגיע ממקורות אמינים ונדרש לעבור בדיקה וטיפול קפדני לפני שיסופק ללקוח, והרי שבמחסן העצים בחיפה, אתם תוכלו למצוא עצים איכותיים שנבדקו ושומשו למגוון רחב של פרויקטים שונים שמגיעים במחירים התואמים את שוק העבודה הישראלי.

מחסן עצים בצפון lumber-yard

נגריית עציון בצפון - כל הסיבות לבחור בנו

אין ספק שישנן חברות רבות בישראל שיספקו עצים לבנייה ולריהוט, ואכן קיימים מגוון רחב של מחסני עץ בכל חלקי הארץ. אבל, מחסן עצים כמו שלנו, אתם לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

העצים שלנו מאוחסנים במחסני עץ איכותיים אשר שומרים על רמת הגימור של העץ ועל איכותו, והעצים מגיעים ארוזים היטב כך שהדבר ימנע מלחות או מזיקים אחרים לפגוע בעץ.

חשוב לנו מאוד לספק לכלל הלקוחות שלנו את העצים האיכותיים ביותר, ולכן לשם עבודה מקצועית ומדויקת ומבלי להתפשר החלטנו לפתוח מחסן עצים בצפון אשר יספק לכם את עצים איכותיים שנבדקו בקפידה ובעזרתם אנחנו יכולים להתחייב לעבודה איכותית ומדויקת במיוחד, ברגע שאנחנו יודעים מהו מקורו של העץ ומהי איכותו.

מחסן עצים בצפון wooden-planks-lumber-industry-background

אספקת עצים לריהוט

בנוסף לכך, אצלנו אתם תוכלו להתחדש ב ריהוט וייחודי במינו, כזה שספק אם תצליחו למצוא בכל מקום אחר. 

וזה נכון שקיימות חנויות רהיטים רבות אשר מוכרות רהיטים ברמת איכות גבוהה ביותר, אבל בנגריית עציון בצפון, רמת האיכות תהיה באופן משמעותי גבוהה יותר מאשר בכל חנות רהיטים! בזכות מחסן העצים שלנו ובגלל שיש לנו את מגוון הרחב של סוגי העצים האיכותיים והטובים ביותר שאתם רק תוכלו למצוא – אין ספק שכל פריט ריהוט שתזמינו, יעשה על הצד האיכותי ביותר. 

אז, אם חסרים לכם עצים לעבודה, ואתם זקוקים לעצים איכותיים ואמינים בכדי לבנות את הריהוט האיכותי ביותר – הרי שבמחסן עצים בצפון של נגריית עציון, אתם תוכלו להתרשם ממגוון רחב של סוגי עצים שונים. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממחסן העצים שלנו ולבחור עבורכם את סוג העץ המתאים ביותר.

דילוג לתוכן