נגריית עציון

מאמרים

פוסטים אחרונים

יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

מדפים מעץ לחנות

מדפים מעץ לחנות

משחר ההיסטוריה עץ היה ועדיין נחשב חומר גלם מרכזי עבור המין האנושי. האדם עושה בו שימוש רב החל ממקור אנרגיה לצורכי הסקה וחימום, דרך בנייה של מבנים (בארצות הברית ובמדינות רבות בעולם עץ הוא חומר הגלם המרכזי בבניית בתים, בשונה מישראל למשל) 

כיום בתי אב רבים בכל העולם נהנים ממאות סוגי עץ שונים, בהם ניתן להיעזר לבניית מטבחים, ריהוט וכדומה. שיטת הנגרות DIY עשה זאת בעצמך נהפכה לטרנדית מאוד בשנים האחרונות אשר מאפשרת לכל אחד ליצוק את הייחודיות שלו לעיצוב הבית או העסק באמצעות שימוש מוקפד בעץ לנגרות

את הייחודיות הזאת ניתן להשיג על ידי בחירת מדפי עץ לחנות בהתאמה אישית לפי סוג העץ וסגנון עיצוב החנות, הגודל והמידה הרצויים. מחפשים מדפים מעץ לחנות?

מדפים מעץ לחנות מאמר supermarket-interior-illustration (1)

נגריית עציון – עשה זאת בעצמך היא המקור האיכותי והמנוסה ביותר לבחירת כל סוג עץ מתאים שרק תרצו.

מוזמנים ללמוד את כל מה שצריך לדעת על סוגי עצים למכירה באתר וליצור קשר על מנת שנתאים עבורכם את סוג העץ הנכון מתוך עשרות סוגי עצים שקיימים במחסן העצים שלנו בחיפה בתנאים האופטימליים עבור כל עץ בנפרד. 

מדפים מעץ טבעי - האם כדאי לבחור?

אין ספק שמדפים מעץ לחנות ישדרגו את מראה החנות ויספקו גם פונקציונליות. למדפים חוזק, יציבות ונוכחות. מדפי עץ נותנים לכל מקום הרגשה מהודרת ומראה מעוצב. כמובן שניתן להתקין מדפים לחנויות מחומרי גלם אחרים כמו אלומיניום, פלסטיק ועוד, אך עבור חנויות הרוצות לשים דגש על עיצוב ורמה גבוהה, מדפי עץ מספקים את הפתרון היעיל והמסוגנן ביותר בלי לוותר על אפשרות נשיאת פריטים בעלי משקל רב.

זאת ועוד, מדפים מעץ לחנות יכולים להיות מותקנים בכל סוג חנות, לרבות חנויות הדורשות מראה אלגנטי לתצוגת הפריטים המונחים עליהם כמו חפצי אומנות וכדומה.

איך בוחרים את סוג העץ הנכון?

בחירת סוג עץ לנגרות חשובה ודורשת הבנה בעצים והתמחות הדורשת ניסיון רב. מעבר לכך: תנאי אחסון שונים מתאימים לסוגי העץ השונים, לפי טמפרטורה ותנאים נוספים, והם הכרחיים לשמירה על העץ.

במידה ואתם צריכים עץ לפי מידה מכל סוג, במחסן העצים של נגריית עציון תמצאו תפריט עשיר ומגוון ביותר של כל סוגי העץ המתאימים למזג האוויר הישראלי.

מחסן העצים בצפון תוכנן ונבנה בצורה מוקפדת המאפשרת לנו לאחסן עשרות סוגי עצים בתנאים הטובים ביותר. אנו מספקים את העצים האיכותיים ביותר החל מ:

מדפים מעץ לחנות מאמר 4Z_2101.w020.n001.1001B.p15.1001

אספקת עצים בחיפה והסביבה

מוזמנים לגלוש באתר ולקבל מידע נוסף אודותינו או על סוגי העץ השונים, ההבדלים בין סוגי עץ וכדומה.

נשמח לסייע לכם בייעוץ אישי ולרתום את הניסיון רב השנים שלנו בתחום, לחתוך עבורכם עץ לפי כל מידה ועוד. היכנסו ובחרו את סוג העץ, השאירו פרטים ונשמח לבצע את העבודה לשביעות רצונכם המלאה כפי שעשינו עד כה עבור מאות לקוחות  מרוצים במשך עשרות שנים בחיפה והסביבה.

דילוג לתוכן