נגריית עציון

מאמרים

פוסטים אחרונים

יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

מדפים לחנות בהתאמה אישית

מדפים מעץ לחנות

אחד הרגעים המלחיצים ביותר שיכול לחוות כל בעל עסק זה כאשר מדפי החנות נופלים לפתע על הלקוחות. לכן חייבים להיות מאוד זהירים כאשר בוחרים מדפים לחנות.  

מדוע כדאי לבחור במדפים מעץ לחנות?

אם אתם מחפשים מדפים יציבים שיחזיקו לשנים רבות,  הרי שמדפים מעץ לחנות זו הבחירה המוצלחת ביותר בשביל להעניק לחנות שלכם מראה יוקרתי ונחשק.  

מדפי עץ Vs מתכת?

לא אחת מתלבטים בעלי העסקים אם לבחור במדפי עץ לחנות או מתכת. המתכת גם היא נחשבת לחומר יציב. אבל מה שבעלי עסקים לא בהכרח יודעים זה שמדפי מתכת מתקררים מאוד בחורף ומתחממים מאוד בקיץ, מה שיכול בהחלט לפגום בסחורה שמונחת עליהם. 

לעומתם, מדפים לחנות מעץ ישמרו על טמפרטורה אחידה לאורך כל השנה ולכן אין סכנה של נזק פוטנציאלי לסחורה. בנוסף, עיצוב מותאם אישית של מדפים לחנות בגדים  גם עוזרים למוצרים שלכם לבלוט. דבר, אשר לחלוטין יכול להשפיע גם על המכירות. 

מדפים מעץ לחנויות - כיצד לבחור

הייחודיות של העץ היא שאתם יכולים לבחור בין עץ קשה או רך. הכל תלוי מה גודלם של המדפים שתצטרכו. כמובן את המידע הזה אפשר לגלות בלחשוב מה יהיה הייעוד שלהם. לדוגמא, מדפים לחנות בגדים לא חייבים להיות עשויים מעץ קשה מכיוון שבטח תרצו מדפים הניתנים להעברה בקלות ממקום למקום. לכן, אם כך יהיה אולי מדפים מעץ רך יתאימו לכם יותר.

מדפים לחנות מאמר

מדף מעץ לחנות בנגריית עציון

הנגרייה הותיקה בחיפה, נגריית עציון, מספקת פתרונות מידוף מתקדמים כגון מדפי עץ איכותיים לחנות. לכן, בין אם אתם פותחים חנות חדשה או מעוניינים להחליף את העיצוב בחנות הקיימת שלכם, אנחנו בנגריית עציון המקום לכך.

דילוג לתוכן