נגריית עציון

מאמרים
יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

בוצ'רים למכירה – מהו המשטח המפורסם שכל הקצבים ממליצים עליו?

בוצ'רים למכירה

הכנת בשר נחשבת בימינו לאומנות של ממש שמצריכה סביבה כלים מיוחדים שיעזרו לנו להגיש את מנת הבשר המושלמת בעוד שהסטייקים המובחרים דורשים בסוף הכנתם גם חיתוך מיוחד, כשרוב האנשים שמים דווקא דגש על סכין קצבים איכותית ועל צורת נתח הבשר שאותו הולכים לחתוך – היום דווקא, אנחנו נתמקד בקרש החיתוך המיוחד שעליו מומלץ לחתוך נתח קצבים. פלטת עץ אלון איכותית ומקצועית שנקראת בשמה המקצועי – בוצ'ר.

מהו בוצ'ר?

אז לכל מי שלא שמע או לא ידע מהו הב'וצר שכולם מדברים עליו, אז הסיפור העתיק מדבר על כך שמשפחת קצבים גילתה את הבוצ'ר ממש בטעות, ברגע שבכל פעם כשהיו חותכים על פלטת העץ את הבשר, לא רק שהבשר עצמו היה מתקשה להיחתך (במיוחד בחלקו התחתון) אלא שגם, ניקיון פלטת העץ עצמו היה לו פשוט במיוחד לאחר ייבוש הבשר על הפלטה – מה שחייב את המשפחה למצוא פתרון יעיל יותר. 

הבעיה הגדולה ביותר שעמדה מול משפחת הקצבים הייתה, שסיבי העץ יצאו בכל פעם ממקומם – מה שלא אפשר חיתוך איכותי ונכון ואילו שגם הסכין הייתה נשחקת מהחיתוך הנ"ל. עד שביום מן הימים הבן הצעיר של המשפחה החליט לבנות בלוק עץ שסיביו יהיו מופנים כלפי מעלה ונדבקו בהדבקה מיוחדת עם גלגל מסביבי המשטח שמנע מהסיבים לצאת ממקומם, ובכך המשטח נשאר חלק ללא סדקים כלל.

המצאת המשפחה הביאה לפתרון יעיל של ממש בחיתוך הבשר ועד מהרה הפכו הבוצ'רים לאחד הקרשים הנפוצים לכל רחבי העולם ובמיוחד במדינות המערביות שבהן הכנת הבשר נחשבת לאומנות של ממש.

בוצ'רים למכירה בכל הגדלים והצורות

בשוק של היום, הבוצ'רים מאוד נפוצים במיוחד בחנויות מקצועיות של הכנת בשר. אל תטעו כשאתם רואים משטח עץ חלק ומבריק שזה עתה ממש הוצג לכם בחנות – לא בהכרח שמדובר בבוצ'ר, ויכול אפילו להיות שמדובר בפלטות עץ לשולחן הכי סטנדרטיות ורגילות שיכולות להיות עם עץ חלול במרכזן שלא רק שהפלטות הללו לא יחזיקו מעמד לאורך טווח זמן ארוך וממושך אלא שגם, יהיה לכם מאוד קשה לחתוך עליהם את הבשר ואתם תשימו לב איך יישארו על הפלטה עצמה חתיכות שונות שמעידות על כך שהפלטה לא באמת נעשתה בשיטת בוצ'ר.

אז איך בכל זאת יודעים שמדובר בבוצ'ר? אם בחנות מסוימת הציגו לכם את משטח העבודה כבוצ'ר מקצועי, אתם יכולים לבחון את הסיבים הדקים שמופיעים על המשטח ולוודא שכולם הולכים באותה שורה, דבוקים אחד לשני בעדינות רבה מאוד ומופנים כלפי מעלה, בעוד שברגע החיתוך עצמו, אתם תצטרכו לחתוך את הנתח עם הסכין כך שתהיה מקבילה לסיבי הבוצ'ר שלכם.

וגם אל תשכחו לוודא כי בקצוות הבוצ'ר מופיעה סגירה מקצועית למשטח שלכם, כי ללא הסגירה הקרש שלכם לא באמת יחשב לבוצ'ר אלא לחיקוי.

פלטת עץ אלון לחיתוך הבשר – מדוע לבחור בוצ'ר מעץ אלון?

כשבוחרים בבוצ'רים למכירה, חשוב מאוד לוודא שהם יהיו עשויים מעץ איכותי. כך למשל, עץ אלון זו אחת הבחירות המוצלחות שתוכלו לעשות ברגע שתבחרו עץ שממנו יורכב הבוצ'ר שלכם. פלטת עץ אלון נחשבת לפלטה חזקה וקשה שתשמור על איכותה למשך שנים רבות וכן גם, עץ האלון הוא זול יחסית בהשוואה להרבה סוגי עצים אחרים וניתן להשיג אותו בקלות רבה במלאי.

פלטת עץ לחיתוך בשר

נגריית עציון – בוצ'רים למכירה בהזמנה אישית

אנחנו בנגריית עציון ערוכים לייצר עבורכם פלטת עץ אלון איכותית ומקצועית שתשמש אתכם לחיתוך מקצועי ונכון של הבשר. הכנת הבוצ'ר נעשית תוך כדי עבודה מקצועית ביותר עם הדבקה נכונה של משטח העבודה שיוצר פלטת עץ אלון באיכות המרשימה ביותר שתוכל למצוא בשוק.

אנחנו מזמינים אתכם לשיחת הכרות, שבה אתם תוכלו להתרשם ממאגר העבודות המיוחד שלנו ומכל הפתרונות שיש לנו להציע עבורכם בתור נגריה איכותית. השאירו עוד עכשיו את הפרטים שלכם באתר שלנו ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן