נגריית עציון

מאמרים

פוסטים אחרונים

יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

ארונות אמבטיה – 4 סוגים

ארונות אמבטיה - ת.עניינים

ארונות אמבטיה הם הכרחיים לאחסון פריטים. 

משתמשים בהם בעיקר לאחסון מגבות, נייר טואלט, ג'ל רחצה ושמפו, איפור ועוד. עם זאת, לארונות אמבטיה יש גם תפקיד אסתטי.

הם קובעים במידה רבה את הסגנון והעיצוב של חדר האמבטיה. אבל איזה סוג של ארון אמבטיה מתאים לחדר האמבטיה שלכם? מה ניתן לבחור ומהן האפשרויות?

ופה חשוב להבדיל בין ארונות אמבטיה שונים. אנו עושים את ההבחנה על סמך הגודל ונקודת ההרכבה בחדר האמבטיה.

עם זאת, ארון אמבטיה יכול להשתנות בהרבה יותר פרמטרים ופרטים. לכן יש הבחירה היא אינסופית. במאמר זה נדון בהבדלים בהתאם לגודל ולמקום בחדר האמבטיה

ארונות אמבטיה שחור
ארונות אמבטיה שחור

ארון איפור - מקלחת

ארון האיפור מונח בדרך כלל מתחת לכיור. ליחידת האיפור יש לרוב שתי מגירות, כך שתוכלי למיין בצורה מסודרת את הדברים שלך.  

 

יחידות איפור זמינות לכיור יחיד וכפול. ריהוט כיור כפול הנו פרקטי במיוחד כאשר משתמשים בכיור יחד בו זמנית, כי כל אחד יכול לחלק את הצד שלו בארון. כך לא תצטרכו להפריע אחד לשני במהלך שגרת הבוקר והלילה שלכם.

 

יתר על כן, ארון איפור הנו אידיאלי, מכיוון שהוא מסתיר צינורות לא אלגנטיים מתחת לכיור, מתאימים מאוד לחדרי רחצה קטנים מכיוון שכך –  החדר נראה גדול יותר, ולרוב יש מקום פנוי מתחת לארון כמו להנחת סל כביסה.

ארון איפור לאמבטיה
ארון איפור לאמבטיה

ארונות אמבטיה מעוצבים צמודי קיר

ארונות אמבטיה צמודי קיר, קטנים יותר בגודלם וניתנים להרכבה בכל מקום בחדר האמבטיה. עם זאת, הממדים יכולים להיות שונים מאוד. ישנם ארונות אמבטיה מעוצבים המגיעים לאורך, אך גם כאלה לרוחב. ברוב המקרים, לארון אמבטיה תלוי יש דלתות במקום מגירות.


יחידות מגירות וארונות אמבטיה צמודים על הקיר בייחוד גם בחדרי אמבטיה קטנים, מכיוון שהגודל הקטן יותר תופס מקום קטן.

ארון אמבטיה מעוצב צמוד קיר
ארון אמבטיה מעוצב צמוד קיר

ארון אמבטיה תלוי

ארון אמבטיה גבוה, הנו כמשתמע- ארון אמבטיה קטן וגבוה. שוב, ארונות אמבטיה גבוהים הם אידיאליים בחדרי אמבטיה קטנים, מכיוון שהם תופסים מעט מקום ברוחב.

 

ארונות אמבטיה גבוהים הם ארונות דקים ולכן הם אלגנטיים ונצחיים. קיימות וריאציות רבות זמינות. בנוסף לבחירה של אינספור חומרים וגימורים, תוכלו לארגן את ארון האמבטיה שלכם בדרכים שונות.

 

ישנם ארונות אמבטיה גבוהים עם דלת אחת, שתיים או שלוש, או עם משטח פתוח באמצע. ארון מקלחת גבוה מתאים מאוד גם למשפחות עם ילדים קטנים. שם אפשר לאחסן חפצים מסוכנים על המדפים הגבוהים ביותר

ארון אמבטיה תלוי
ארון אמבטיה תלוי

ארון אמבטיה עם מראה

ארון לאמבטיה מספק את מירב הנוחות כאשר מתקינים אותו מעל הכיור. המראה מותקנת לרוב על שתי הדלתות של הארון. בחלק מהמקרים יש אפילו מראות בחלק הפנימי של הארון הנותנת לכם גישה קלה למראה ולמוצרי האמבטיה בו זמנית.

 

ארונות אמבטיה עם מראה זמינים כעת בגרסאות היוקרתיות ביותר. ישנם ארונות מראה עם תאורה, ארונות מראה עם חימום למניעת ערפול מהמראה בחדר הלח. ישנן אפילו גרסאות שבהן יש שקעים בפנים עבור חדרי אמבטיה מודרניים מאוד ואלגנטיים.אנו בעציון DIY מקווים שמאמר זה עזר לכם בדרך ותוכלו להתחיל ברכישה משלכם של ארון אמבטיה מתאים. שוב, האפשרויות הן אינסופיות. ארון אמבטיה גדול זה נחמד, אבל הוא חייב להשתלב בחלל.

ארון אמבטיה עם מראה
ארון אמבטיה עם מראה
דילוג לתוכן