נגריית עציון

מאמרים

פוסטים אחרונים

יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

אספקת עצים – 5 טיפים לאיך לבחור ?

אספקת עצים | ת. עניינים

במשך מאות שנים, בני אדם ראו בעץ כבחירה העיקרית שלהם עבור אספקת חומרי בניין. בין אם אתם צריכים כמויות גדולות של עץ לסיפון, גידור או חיפוי, ייתכן שתצטרכו למצוא ספק עצים מכובד.

זה חיוני לעשות את זה נכון בפעם הראשונה. מה אתם מחפשים בבחירת אספקת עצים? אם אתם באמצע חיפושי ספקי עצים בישראל, הנה חמישה טיפים חיוניים שיקלו על התהליך .

התמקדו באיכות העצים

הצעד הראשון הוא למצוא נותן שירותי אספקת עצים המציע עצים איכותיים. מוצרי עץ מדורגים בהתאם לתקני התעשייה המתאימים. אתם צריכים להבטיח את יחידות החיתוך והציונים המתאימים עבורכם. שאלו על תהליכי הקציר והבדיקה של הספק. אם המוכר נמצא ביישובכם, קפצו לביקור קצר בנגרייה ובדקו את מוצרי העץ בעצמכם.

עצים למכירה ? תשאלו על מקורם

מוצר מוגמר טוב רק כמו חומרי הגלם המרכיבים אותו. שאלו על אזור הגידול שממנו הגיעו העצים. למגזרי גידול יש איכות עץ שונה, מה שעלול להשפיע על מוצרי העץ הסופיים שלכם. בנוסף, בררו אם מחסן העצים מחזיק במלאי ישירות או משתמש במתווכים. מעברים במכירת עצים עשויים להעלות את המחיר הסופי של רכישת העץ שלכם.

אספקת עצים - אילוסטרציה גזעי עץ שוכבים אחד על השני

שאלו על הניסיון של ספק העצים

כמה זמן חברת אספקת העצים קיימת? מחסן עצים שקיים תקופה ארוכה יותר יצר קשרים עם מפיצים ומפעלים. הספק המנוסה עשוי להיות טוב יותר בלמצוא את איכות העץ שאתה מעדיפים. לפני ביצוע ההזמנה גדולה, הקדישו זמן לברר על החברה.

שקלו את בחירת המוצר העץ שלכם

ייתכן שתצטרכו להבין את סוג העצים המתאימים עבור הפרויקט. מעץ מהונדס, לעצים רכים ועד עצים קשים, ייתכן שיהיה עליכם לקבוע אם לחברת אספקת העצים יש את מה שאתה צריכים. עדיף לעבוד עם ספק עצים עם מלאי גדול, שיכול להעניק לכם גמישות בתהליך הבחירה. זה גם נותן לכם ביטחון שהספק יכול למלא הזמנות קטנות וגדולות ללא דיחוי.

קבעו את מהימנות חברת אספקת העצים

ייתכן שתצטרכו למצוא מחסן עצים אמין ומהימן שיספק לעסק או לבית את כל העצים הנדרשים לפרויקטים שלכם. אתם תצטרכו להיות בטוחים שתקבלו את משלוח העצים שלכם בזמן וללא כל פגמים.

הדרך הקלה ביותר לקבוע את מהימנותם היא על ידי בדיקה עם לקוחות העבר שלהם. בקש מהספק עצים לספק לך רשימה של המלצות של לקוחות בהווה או בעבר. אתם יכולים גם להחליט לבדוק את המוניטין שלהם מאתרי ביקורות מקוונים.

מציאת חברת אספקת עצים שתספק לכם מוצרי עץ איכותיים לא חייבת להיות חוויה מלחיצה ומעיקה. סימון התיבות באמצעות הטיפים לעיל יכול לכוון אתכם לספק עצים הנכון.  נגריית עציון DIY מציעה מבחר נרחב של עץ איכותי, לוחות ופריטי עץ כדי לענות על צורכי הפרויקט שלכם. צרו איתנו קשר לביצוע ההזמנה שלך עוד היום.

דילוג לתוכן