נגריית עציון

מאמרים

פוסטים אחרונים

יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

אי עבודה למטבח

אי עבודה למטבח

המקום המעניין ביותר בבית, בו אנחנו נמצאים במרבית שעות היממה הנו, המטבח. בו אנחנו מבשלים ויוצרים את המאכלים המיוחדים והטעימים ביותר עבור אהובינו. ואחד הדברים החשובים ביותר עבור המבשלים מבינינו זהו  אי עבודה למטבח נוח.

אי עבודה למטבח מאמר businessman-using-laptop-kitchen-island-before-leaving-work (1)

אי קטן למטבח - מהם היתרונות?

אם חשבתם שאי קטן למטבח יכול לשרת אתכם רק כמשטח עבודה, אז אנחנו מציעים לכם לחשוב שנית. זאת מכיוון שאי למטבח יכול לשמש את דיירי הבית כשולחן, מקום אחסון נוסף, ולתרום לעיצוב מודרני של המטבח וחלל הבית כולו.

עיצוב אי למטבח קטן מותאם אישית

 אי קטן למטבח ניתן למצוא בנגריות,  חנויות ריהוט ואצל מעצבי פנים. אבל, לא בכל פעם אתם תצליחו למצוא אי למטבח בגודל המתאים לחלל של הבית שלכם, בצבע ובמרקם הנכון ושיענה על הצורך שלכם לאחסון ולעבודה. 

אם אתם זקוקים לאי עבודה למטבח הרי שחשוב מאוד שהאי הזה יהיה מורכב ממשטח מתאים. משטח מצופה חומר מיוחד שניתן לניקוי מהיר ונוח ושאינו יתקלקל גם אם ישפכו עליו מים, שמן או כל דבר אחר.

אי עבודה למטבח מאמר wooden-parquet-floor-pantry-white-kitchen-counter-with-stools (1)

נגריית עציון – עיצוב אי למטבח

בנגריית עציון תוכלו למצוא אי למטבח שיתאים לכם בדיוק על פי צבע ומידה. אי למטבח שיהפוך להיות למקום מיוחד ורב שימושי במטבח האהוב שלכם, וישרת אתכם ואת כל בני המשפחה לשנים רבות. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים למטה או לצלצל

דילוג לתוכן