נגריית עציון

מאמרים

פוסטים אחרונים

יש לך שאלה?

צור איתנו קשר עוד היום 

אי למטבח למכירה

אי למטבח למכירה

אחת התוספות המרשימות שניתן להוסיף לכל מטבח בישראל, הינו אי למטבח למכירה, שכשמו מרמז משמש כאי קטן באמצע המטבח שעליו משטח עבודה המספק עוד עמדת חיתוך, הכנה או בישול. הסיבה שקוראים לו אי למטבח אגב, היא בגלל שחלק זה אינו מחובר לשאר חלקי המטבח. 

אי למטבח למכירה מאמר kitchen-interior-design-with-wooden-table (1)

אי למטבח - יתרונות

היתרון הגדול ביותר באי למטבח הוא שהאי החדש ישמש לכם כמשטח עבודה נוסף (אם תשאלו כל אדם שאוהב לבשל, הוא יגיד לכם שתמיד יהיה צורך במשטח עבודה נוסף, גם אם המטבח מראש כבר גדול) אם היתרון המשמעותי הזה אינו מספיק לכם, אז נסו רק לדמיין את האי במטבח שלכם, כיצד הוא תורם  לעיצוב מחדש של המטבח. מטבחים עם אי נחשבים לטרנדים ביותר כיום ותורם ביצירת אווירה ביתית שלווה.

יתרון נוסף של אי למטבח הוא בכך שזה נותן לכם עוד יחידות אחסון נוספות לכלי המטבח שלכם. פתרון מודרני ומיוחד מאוד שעוזר לכם להפיק מהאי שלכם את המיטב.

אי למטבח מאמר | בתמונה - אי למטבח כפרי לבן נגריית עציון כפרי לבן

אי למטבח קטן - פינת אוכל משפחתית

רבים מהאנשים מחפשים אי למטבח למכירה בגלל שהם מעוניינים במשטח שולחני שיכול לשמש אותם לשתי מטרות – פינת אוכל ועמדה נוספת במטבח. ליצור פינת אוכל מאי זה רעיון גאוני שמשפחות רבות משתמשות בו, ופינת האוכל לא חייבת להיות גדולה, מספיק אפילו שהיא תשמש את הילדים שלכם לארוחת הבוקר וכבר האי למטבח קיבל משמעות נוספת.

אי למטבח קטן וקומפטי יכול להיות פנטסטי לכל משפחה ולהעניק לכם מגוון רחב של פתרונות שישרתו אתכם לאורך שנים רבות ועוד באיחוד שמדובר בחלל ריק באמצע המטבח שניתן פשוט למלא אותו וליצור עבורו פינה קסומה עם מענה לכל דבר.

כמה עולה אי למטבח?

רבות דיברנו על יתרונותיו של האי למטבח אבל התענוג הזה יכול להסתכם בקלות רבה מאוד בכמה עשרות אלפי שקלים, בעוד שיש כל מיני סוגי איים מטבח וגם האי הפשוט ביותר שיגיע רק כמשטח עבודה עליון, יעלה בין כמה מאות לאלפי שקלים. כמובן שהמחיר תלוי מאוד בגודל האי שיוצב במטבח שלכם, בהתקנה, בסוג העץ או החומר שממנו יהיה עשוי?, וברמת האיכות והציפוי.

אי למטבח למכירה מאמר modern-kitchen-interior-with-furniture-stylish-kitchen-interior-with-white-wall (1)

בונים אי למטבח עם נגריית עציון

אם אתם מחפשים אי מיוחד למטבח שלכם,  במחירים משתלמים ברמת איכות גבוהה ביותר – הרי שלנו בנגריית עציון יש את הפתרון עבורכם! 

אנחנו נגרייה ותיקה בחיפה מזמינה אתכם להתרשם מתיק העבודות הרחב שלנו ולתת לנו את ההזדמנות המיוחדת לייצר עבורכם את האי המושלם והמיוחד מכלל סוגי העץ הנבחרים שאנחנו מציעים.

דילוג לתוכן