נגריית עציון

אי למטבח שתמיד חלמתם עליו

אי למטבח

אם מזמן כבר רציתן לרכוש אי למטבח, ואתן לא מוצאות את הדגם המתאים ביותר עבורכן – הרי שנגריית עציון בחיפה תשמח לעצב את האי המושלם והמתאים ביותר לבית שלכן.

אי מעץ אלון

חולמות על שולחן אי?

מטבחים מגיעים בגדלים ובסטנדרטים שונים, והרבה אנשים חולמים על שולחן אי למטבח בשל מגוון יתרונותיו. כיום, אחד העיצובים המרשימים ביותר המופיעים וחוזרים בכל מטבח זהו אי למטבח אשר מעניק למטבח שלכם את היופי והחינניות המרעננת למראה מיוחד וטרנדי ביותר.

אבל מה קורה אם המטבח שלכם מגיע בגדלים שאינם סטנדרטים, ואתם מחפשים את הפתרון המושלם לשולחן אי למטבח? סביר להניח שאם השולחנות אי למטבח אינם סטנדרטים, אתן לא תצליחו למצוא בחנויות הרהיטים ועיצובי המטבח – ולכן, תצטרכו לפנות לנגריה איכותית שתוכל לעצב עבורכם את האי המושלם למטבח שלכן.

מה היתרונות של שולחן אי למטבח?

אתם תופתעו לגלות אבל לשולחן אי במטבח ישנם יתרונות רבים ומשתלמים לחיי היום – יום שלנו. נתחיל בזאת שאי יוצר מראה אסתטי ומשלים למטבחים. לפעמים, חלל ריק בתוך המטבח שלנו יכול לספק הרגשה של ריקנות וגודל מירבי, ואילו, אי למטבח יהפוך את המטבח שלנו לנעים וביתי.

אחד היתרונות הנוספים שאותם מעניק האי למטבח הוא, שהאי יכול לתפקד כמשטח עבודה. היופי באי למטבח שהוא מספק לא רק מראה משלים, אלא גם, יכול לשמש כמשטח עבודה נוסף וכפתרון לכלל האנשים שהמטבח שלהם הפך לקטן עבורם, והם זקוקים למשטח עבודה נוסף בעת הכנת האוכל. האי למטבח גם יכול להגיע כמקום אחסון נוסף למוצרי המטבח שלכם. אתם יכולים להחליט לבנות את האי שלכם עם מדפים או עם חלל ריק מבפנים שישמש כשטח אחסון.

היתרון הגדול והנוסף של מטבח עם אי – הוא, שהאי שלכם יכול להיות לא רק כמשטח עבודה, אלא גם, כשולחן אוכל. בימינו, רבים מהזוגות מתקשים למצוא דירות שיש להן פינות אוכל. פינת אוכל למשפחה זהו מקום חשוב שבו אוכלים ויושבים בשעות הערב והבוקר. ועל כן, שולחן אוכל חייב להיות בבית של כל משפחה. אבל מה עושים אם פשוט אין לנו מקום לשולחן האוכל? כאן בדיוק נכנס לפעולה השימוש במטבח עם אי. אם אתם מחליטים להזמין אי בעיצוב ובהתאמה אישית, אתם תוכלו לעשות את האי שלכם כך שהוא יתאים כשולחן אוכל המספק את כל המשפחה.

WhatsApp Image 2021-11-15 at 15.35.35

כל העיצובים לאי במטבח

כנראה שאם החלטתם להזמין אי למטבח, אתן תמהרו לחשוב על מגוון הרחב של העיצובים האפשריים לאי במטבח . והסוד הוא, שאתן לא חייבות לבחור באי שיהיה תואם לצבע המטבח שלכן. אי למטבח כפרי מעץ – יכול להיות פתרון עיצובי מרשים ביותר, או שאולי תבחרו באי מודרני למטבח אשר יגיע בעיצוב קלאסי וטרנדי בדומה לסוגי האיים שניתן לבחור בחנויות רבות. אתן יכולות גם לבחור באי יוקרתי למטבח. אם המטבח שלכם קצת התיישן ואתם מחפשים להפוך את כלל מראה המטבח לסגנון יוקרתי ומשובח – אז למה שלא תעמידו במרכזו אי עם עיצוב מהפנט שירכז את כלל תשומת לב המטבח בחלקו של האי.

בונים אי למטבח עם נגריית עציון

נגריית עציון מציעה לכם את מגוון רחב של איים למטבח בהזמנה אישית כגון איים קטנים וגדולים, ובכל סוגי הסגנונות. הנגרייה בחיפה ובצפון, עציון עשה זאת בעצמך, חרטה על דגלה לספק את השירות האיכותי ביותר ותשמח ללוות אתכם לכל אורך ההליך.

דילוג לתוכן